Služby na míru

Dobrý den

Podívejte se, jak můžeme pomoci Vám, Vaší organizaci, či Vašemu obchodnímu záměru

Pojďme společně vytvářet úžasné věci

Webové aplikace

Internetové aplikace, podnikové systémy a webové služby prvotřídní kvality

Vyrobíme pro vás aplikace a služby běžící ve webovém prohlížeči, které je možné provozovat nejen na síti Internet, ale také uzavřeně na Vaší podnikové vnitřní síti. Máme dlouholeté zkušenosti s integrací námi vyrobených řešení do podnikových systémů a propojení jejich obsahu pro zvýšení komfortu a efektivity koncových uživatelů. To vše v prvotřídní kvalitě a s plně profesionálním přístupem.

 • Multiplatformní

  Architekturu celého řešení navrhneme v souladu s jedinečnými požadavky klienta. Vývoj poté realizujeme dle technických požadavků na platformách .NET (C#) a PHP, kdy tyto technologie na straně prohlížeče doplňujeme o technologii Javascript.

 • Datová úložiště

  Dle povahy řešení nabídneme ověřenou relační (MSSQL, Oracle, Postgres) nebo také modernější NoSQL databáze (Mongo, Firebase, apod.).

 • Cloud

  Nabízíme také vývoj cloudových aplikací na platformách Microsoft Azure a Amazon AWS. Řešení zaručí flexibilitu a škálovatelnost při zachování přijatelných nákladů na hardware.

 • Podnikové systémy

  Pro Vaši organizaci navrhneme a vyvineme řešení dle Vašich potřeb odpovídajícím podnikovým standardům. V rámci našich služeb nabízíme také implementaci a úpravy řešení na platformách Microsoft Sharepoint Server a Lotus Notes/Domino.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace nás hodně baví.

Mobilní aplikace pro Váš projekt kompletně navrhneme, vyvineme, a v případě zájmu budeme také provozovat. Mobilní aplikace realizujeme buď jako samostatné produkty, nebo jako součást celého řešení. Naše několikaleté zkušenosti s návrhem a vývojem mobilních aplikací na platformách iOS (Apple), Android a Windows Universal Platform z nás dělají toho správného partnera pro Vás.

 • Fungují všude

  Aplikace vyvíjíme s ohledem na různá zařízení, jejich velikosti a velikosti dotykové plochy. Jejich ovládání navrhujeme vždy s ohledem na zvyklosti dané platformy. Ať už používáte tablet, mobil nebo populární wearables, Váš uživatelský prožitek bude vždy skvělý.

 • Multiplatformní

  Vývoji aplikací pro nejpoužívanější a nejperspektivnější platformy na současném trhu se věnujeme již několik let. Realizovat tak můžeme v jednom okamžiku současně na platformách iOS (Apple), Android i Windows, abychom zajistili konzistenci a uvolnění na trh v jednom okamžiku.

 • Wearables

  Nositelná elektronika doplňuje Vaše mobilní zařízení. Rozšíříme aplikaci tak, aby ji bylo možné používat také na chytrých hodinkách, fitness náramcích a další nositelné elektronice. Rozšíření aplikace nabídne koncovému uživateli výrazně vyšší komfort při každodenním používání.

 • Online i offline

  Vytváříme také aplikace, které nejsou závislé na připojení k síti internet. Mohou pak sloužit jako offline katalogy, případně jako aplikace pro kontrolu a sběr dat při nejrozmanitějších činnostech v terénu.

Web design

Unikátní grafický design a návrh uživatelského rozhraní

Chápeme, že ať je realizovaný systém jakkoliv dokonalý z pohledu potřeb, které pokrývá a obsahuje množství užitečných funkcí, tak pokud není oblečen do perfektního obleku, na který se uživatel rád dívá a jednoduše se mu s ním pracuje, je celková přidaná hodnota takového systému nízká. Naše společnost se proto na design a uživatelské rozhraní aplikací cíleně zaměřuje. Vytvoříme pro vás design webu, aplikace, navrhneme a zpracujeme kompletní identitu produktu, služby či korporátní identitu Vaší společnosti. Zpracujeme návrh uživatelského rozhraní Vaší aplikace nebo optimalizujeme ovládání a přehlednost Vašich stávajících aplikací či portálů.

 • Jedinečný a kreativní

  Design, který vytváříme je kreativní a jedinečný. Inspirujeme se, sledujeme trendy a (nejen) přední odborníky designu. Náš design je založen na inspiraci běžnými věcmi a situacemi z reálného života.

 • Precizní

  Všechny návrhy realizujeme s důrazem na detail. Výstupy od nás nepůsobí nedopracovaným dojmem.

 • Použitelný

  Při návrhu všech projektů dbáme na to, aby se výsledný produkt používal co nejsnadněji. Snažíme se respektovat zvyklosti jednotlivých platforem, ale přitom nalézat nové cesty jak používání koncovým uživatelům dále usnadnit.

 • Trendy

  Design produktu či služby musí trendy vytvářet nebo alespoň následovat, aby bylo možné cílit na co možná největší skupinu zákazníků. Vytvoříme pro vás atraktivní produkt, který bude nejen skvěle vypadat, ale také se bude úžasně používat.

Vývoj na zakázku

Zkušenosti, kvalita, profesionalita, spolehlivost a podpora

Náš zkušený a profesionální tým zaručuje kvalitu výstupu, ať už s námi jdete do čehokoli. Nepřemýšlíme krátkodobě, naším cílem je spokojený partner, se kterým si vytváříme dlouhodobý vztah. Dbáme na osobní přístup. Poskytneme Vám i Vašemu projektu dlouhodobou podporu a budeme Vám spolehlivým partnerem od prvotního návrhu, přes vývoj, testování a uvedení celého řešení do provozu, až po podporu provozu a další rozvoj.

 • Konzultace a návrh

  Než řešení začneme navrhovat, snažíme se dokonale seznámit s Vašimi potřebami. V případě, že vytváříte něco nového, poskytneme k řešení spoustu podnětů a naše vlastní "know how". Společně tak najdeme to nejlepší řešení pro vás.

 • Vývoj a řízení

  Každý projekt má u nás přiděleného vedoucího projektu, který je zodpovědný za dodržování harmonogramu, nákladů a kvality. V případe, kdy si přejete řídit projekt sami, nabízíme Vám dlouhodobě své vývojové kapacity, kdy celý proces vývoje máte plně pod svou kontrolou.

 • Nezávislé testovaní

  Testování realizujeme na základě předem vytvořených testovacích scénářů. Vlastní testování pak provádíme buď automatizovaně prostřednictvím profesionálních testovacích nástrojů či pomocí kvalifikovaných testerů. V případě zájmu nabízíme také testovaní a akceptační testy externích řešení.

 • Provoz a podpora

  Pro realizovaná řešení umíme zajistit a podporovat provoz, a to nejen na Vaší infrastruktuře, ale také na našich serverech nebo v prostředí velkých cloudových řešení třetích stran.

Jak se Vám naše služby líbí?

Hledáte dodavatele pro váš projekt? Převezmeme odpovědnost za návrh a vývoj Vašeho řešení.

Jsme profesionálové a na trhu jsme již řadu let. Za tuto dobu jsme pro naše zákazníky a partnery připravili spoustu aplikací a systémů, které řeší jejich jedinečné potřeby. Nechejte odpovědnost za návrh, realizaci, provoz a podporu Vašeho projektu na nás. Rádi Vám o nás a našich zkušenostech povíme více.

Pojďme se nezávazně setkat

Řízení helpdeskových procesů

HelpDesk studio
 • Flexibilní řešení pro správu požadavků a jejich řešení
 • Několik možných konfigurovatelných pracovních postupů
 • Automatizované zpracování příchozích emailů
 • Statistiky, SLA a znalostní báze
 • Řešení formou webové aplikace

Přejete si dozvědět se o systému HelpDesk studio více?
Kontaktujte nás. Rádi Vám připravíme zkušební verzi, nebo přijedeme systém představit osobně.

Zjistěte více na webu HelpDesk studio
HelpDesk studio

Dokážete si představit, že i z takového nepořádku vytvoříte něco úžasného?

My ano.

Pro naše projekty aktuálně hledáme zkušené kolegy. Pojďte s námi vytvářet něco, co má smysl. Aktuálně máme otevřeno několik pozic v několika profesích na plný i částečný úvazek, kdy je možné spolupracovat i v případě studia vysoké školy.

Podívejte se na seznam otevřených pozic nebo nám rovnou zašlete svůj životopis

Vybraní klienti

 • Fischer group
 • Webasto
 • ČTÚ
 • Axigon

Kde nás najdete

+420 272 108 205

info@kswr.cz

Kancelář Praha

KAKTUS Software, spol. s r.o.
Na Žertvách 2196/34
180 00  Praha 8
Česká republika

Kancelář Hradec Králové

KAKTUS Software, spol. s r.o.
Piletická 486/19 - letiště
503 41 Hradec Králové
Česká republika

Kancelář České Budějovice - Pobočka v přípravě

KAKTUS Software, spol. s r.o.
Jihočeský vědeckotechnický park, a.s.
Lipová 1789/9
370 05 České Budějovice
Česká republika

Detail trasy

Data níže jsou poskytována třetí stranou a slouží jen k orientačním účelům

A
B

KAKTUS Software
Na Žertvách 2196/34
180 00  Praha 8

Zanechejte nám zprávu

Vyplňte, prosím, kontaktní telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, text zprávy a klepněte na tlačítko Odeslat zprávu. Ozveme se Vám zpět, jak nejrychleji budeme moci.

Krkonoše, Česká republika

Licence CCO, Autor: Jorg Schubert

Rychlé kontaktní údaje

+420 272 108 205

info@kswr.cz